b.Aktiv s LGG natur, 150g
0,79 €
5,27 €/kg · u 3 lanca
u Lidlu
Prosječna
0,84 € 3 lanca
Najviša
0,89 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,79 €5,27 €/kg
- Boso 0,83 €5,53 €/kg
- Trgocentar 0,89 €5,93 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850354000181. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,79 € (+22%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Boso
-
0,83 € (+15%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
0,89 € (+22%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DUKAT MLJEČNA INDUSTRIJA DIONIČKO DRUŠTV JOGURT B AKTIV LGG 330 g PET DUKATnajniže u Dukatu 0,64 €1,94 €/kg
- B'AKTIV JOGURT B AKTIV LGG NATUR 3X150g DUKATnajniže u Plodinama 1,77 €3,93 €/kg
- b.Aktiv s LGG natur, 150gnajniže u Lidlu 0,79 €5,27 €/kg
- b.Aktiv s LGG natur, 150gnajniže u Lidlu 0,79 €5,27 €/kg
- B'AKTIV JOGURT B'AKTIV LGG NATUR 150g DUKATnajniže u Dukatu 0,59 €3,93 €/kg
- B.AKTIV JOGURT B.AKTIV 150 g 3+1 GRATIS DUKATnajniže u Studencu 1,59 €3,53 €/kg