PIVO LOWENBRAU 0,5L LIMENKA
0,70 €
1,40 €/l · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
0,90 € 3 lanca
Najviša
1,19 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,70 €1,40 €/l
- Konzum 0,82 €1,64 €/l
- Djelo Vodice 1,19 €2,38 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850334113108. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,70 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
0,82 € (+22%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
1,19 € (+9%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO LOWENBRAU 0.5L LIMnajniže u Lidlu 0,80 €1,60 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO LOWENBRAU 4X0,5L LIMENKAnajniže u Metrou 3,71 €1,85 €/l
- Löwenbräu Svijetlo pivo 4,0%najniže u Lidlu 0,80 €1,60 €/l
- BRAV LOWEN PIVO BRAV LOWEN 0,5 L IST.PIVnajniže u Plodinama 0,89 €1,78 €/l
- LOWENBRAU 0,5L LOWENBRAU PIVO LIMnajniže u Metrou 25,80 €2,15 €/l
- LOWENBRAU PIVO LOWENBRAU 6X0.5 l LIMnajniže u Konzumu 5,00 €1,67 €/l