0,5L LOWENBRAU PIVO LIM
Najniža danas
25,80 €
2,15 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 25,80 €2,15 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 25,80 € (2.10.)
25,80 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850131004722. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
25,80 € (+5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO LOWENBRAU 0.5L LIMnajniže u Lidlu 0,80 €1,60 €/l
- Löwenbräu Svijetlo pivo 4,0%najniže u Lidlu 0,80 €1,60 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO LOWENBRAU 4X0,5L LIMENKAnajniže u Metrou 3,71 €1,85 €/l
- BRAV LOWEN PIVO BRAV LOWEN 0,5 L IST.PIVnajniže u Plodinama 0,89 €1,78 €/l
- LOWENBRAU PIVO LOWENBRAU 6X0.5 l LIMnajniže u Konzumu 5,00 €1,67 €/l
- KLAAS PIVO KLAAS 0.5L LIMnajniže u Bosi 0,70 €1,40 €/l