20/1 FRANCK ČAJ OMOT MENTA
Najniža danas
17,75 €
68,27 €/kg · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 17,75 €68,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 17,75 € (2.10.)
17,75 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850291209630. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
17,75 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK ČAJ MENTA OMOT 30 g FRANCK (10)najniže u Studencu akcija 1,00 €33,33 €/kg
- FRANCK ČAJ ZELENI MENTA 20/1 35 g FRANCKnajniže u lancu Jadranka akcija 1,99 €56,86 €/kg
- FRANCK CAJ CAJ MENTA KUTIJA 26 G OMOT FRANCKnajniže u Stridonu 1,69 €65,00 €/kg
- FRANCK ČAJ MENTA LIM.40 g FRANCKnajniže u Stridonu 2,20 €55,00 €/kg
- FRANCK ČAJ MENTA MAXI 40/1 52 g FRANCKnajniže u Plodinama 2,69 €51,73 €/kg