Franck Čaj Brusnica 20x2,6 g
2,29 €
44,04 €/kg · u 16 lanaca
u NTL-u
Prosječna
2,52 € 16 lanaca
Najviša
3,20 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 2,29 €44,04 €/kg
- Vrutak 2,29 €44,04 €/kg
- Metro 2,34 €45,00 €/kg
- Kaufland 2,39 €45,96 €/kg
- Ribola 2,39 €45,96 €/kg
- Studenac 2,39 €45,96 €/kg
- Gavranović 2,49 €47,88 €/kg
- KTC 2,49 €49,80 €/kg
- Konzum 2,49 €49,80 €/kg
- Plodine 2,49 €47,88 €/kg
- Spar 2,49 €47,88 €/kg
- Tommy 2,49 €47,88 €/kg
- Stridon 2,59 €49,81 €/kg
- Jadranka 2,69 €51,73 €/kg
- Trgocentar 2,79 €53,65 €/kg
- Boso 3,20 €61,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850291055428. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Vrutak
-
2,29 € (-8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
2,34 € (-3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
2,39 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
2,39 € (-4%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
2,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
2,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
2,59 € (-8%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgocentar
-
2,79 € (-4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Boso
-
3,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK CAJ CAJ BRUSNICA MAXI 104 Gnajniže u lancu Jadranka 3,79 €36,44 €/kg
- FRANCK ČAJ BRUS.MAXI 110 g FRANCKnajniže u Tommyju akcija 2,65 €26,50 €/kg
- FRANCK ČAJ FRANC 104 g BRUSN.MAXI KUTnajniže u Bosi 4,60 €44,23 €/kg
- FRANCK ČAJ BRUSNICA 55 g FR ANCKnajniže u Tommyju akcija 1,39 €25,27 €/kg
- FRANCK 20/1 FRANCK ČAJ OMOT BRUSNICAnajniže u Metrou 23,38 €44,96 €/kg
- FRAANCK ČAJ BRUSNICA MARACUJA OMOT 60 g FRANCK (10)najniže u Stridonu 0,03 €0,50 €/kg