Franck Čaj Brusnica 40x2,6 g
3,79 €
36,44 €/kg · u 12 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
4,01 € 12 lanaca
Najviša
4,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 3,79 €36,44 €/kg
- KTC 3,79 €37,90 €/kg
- Kaufland 3,79 €36,44 €/kg
- Konzum 3,79 €37,90 €/kg
- Plodine 3,79 €36,44 €/kg
- Ribola 3,79 €36,44 €/kg
- Spar 3,79 €36,44 €/kg
- Tommy 3,79 €36,44 €/kg
- Vrutak 3,79 €36,44 €/kg
- Trgocentar 4,49 €43,17 €/kg
- Boso 4,60 €44,23 €/kg
- Trgovina Krk 4,89 €47,02 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850291055404. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
3,79 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
3,79 € (-3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgocentar
-
4,49 € (+5%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Boso
-
4,60 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
4,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRANCK ČAJ BRUS.MAXI 110 g FRANCKnajniže u Tommyju akcija 2,65 €26,50 €/kg
- FRANCK ČAJ FRANC 104 g BRUSN.MAXI KUTnajniže u Bosi 4,60 €44,23 €/kg
- FRANCK D.D. ČAJ FILTER BRUSNICA K 52 g FRANCK - OMOTnajniže u lancu Djelo Vodice 2,29 €41,64 €/kg
- FRANCK ČAJ BRUSNICA 55 g FR ANCKnajniže u Tommyju akcija 1,39 €25,27 €/kg
- FRANCK 20/1 FRANCK ČAJ OMOT BRUSNICAnajniže u Metrou 23,38 €44,96 €/kg
- FRAANCK ČAJ BRUSNICA MARACUJA OMOT 60 g FRANCK (10)najniže u Stridonu 0,03 €0,50 €/kg