Kobasica čajna Rozeto
11,49 €
11,49 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
14,46 € 3 lanca
Najviša
15,99 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 11,49 €11,49 €/kg
- Spar 15,89 €15,89 €/kg
- Trgocentar 15,99 €15,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850281931725. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
11,49 € (-9%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Spar
-
15,89 € (-11%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgocentar
-
15,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA ČAJNA NAREZAK 80 g VIRnajniže u lancu Jadranka akcija 1,39 €17,38 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PUREĆA ČAJNA NAREZAK 80 g VIRnajniže u NTL-u 1,59 €19,88 €/kg
- VINDIJA VIR CAJNA KOBASICA 300 G VIR VINDIJAnajniže u Stridonu 2,56 €8,53 €/kg
- VINDIJA D.O.O. PUREĆA ČAJNA KOBASICA 300 gnajniže u Stridonu 3,91 €13,03 €/kg