Kobasica čajna Rozeto
€11.49
€11.49/kg · in 3 chains
at Stridon
Average
€14.46 3 chains
Highest
€15.99 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €11.49€11.49/kg
- Spar €15.89€15.89/kg
- Trgocentar €15.99€15.99/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850281931725. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€11.49 (-9%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Spar
-
€15.89 (-11%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgocentar
-
€15.99 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA ČAJNA NAREZAK 80 g VIRlowest at Jadranka promotion €1.39€17.38/kg
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PUREĆA ČAJNA NAREZAK 80 g VIRlowest at NTL €1.59€19.88/kg
- VINDIJA VIR CAJNA KOBASICA 300 G VIR VINDIJAlowest at Stridon €2.56€8.53/kg
- VINDIJA D.O.O. PUREĆA ČAJNA KOBASICA 300 glowest at Stridon €3.91€13.03/kg