HRENOV.100 g PIL PERUTNINA
0,40 €
4,00 €/kg · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
0,61 € 9 lanaca
Najviša
0,69 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 0,40 €4,00 €/kg
- Stridon 0,43 €4,30 €/kg
- Tommy 0,55 €5,50 €/kg
- KTC 0,65 €6,50 €/kg
- Jadranka 0,69 €6,90 €/kg
- Ribola 0,69 €6,90 €/kg
- Spar 0,69 €6,90 €/kg
- Trgovina Krk 0,69 €6,90 €/kg
- Vrutak 0,69 €6,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850220153805. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
0,40 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T598, 3.10.2026. (Bijela uvala 5, FUNTANA)
- Stridon
-
0,43 € (-12%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Tommy
-
0,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10109, 3.10.2026. (DOMOVINSKOG RATA 93, SPLIT)
- KTC
-
0,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Jadranka
-
0,69 € (+30%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
0,69 € (+25%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgovina Krk
-
0,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Vrutak
-
0,69 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 900, 3.10.2026. (samoborskacesta161a)
Druge veličine
- PERUTNINA PTUJ HRENOVKE 400 g PERUTNINAnajniže u Ribolu 1,07 €2,67 €/kg
- TOJETO HRENOVKE PILEĆE 100g TOJETOnajniže u NTL-u 0,49 €4,90 €/kg
- TOJETO HRENOVKE PILEĆE 300g TOJETOnajniže u lancu Gavranović 1,19 €3,97 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. HRENOVKA EXTRA PILEĆA 1000 g PERUTNINAnajniže u Stridonu 2,59 €2,59 €/kg
- PERUTNINA PRERADA EXTRA PILECA HRENOVKA 300 G PERUTNINAnajniže u Plodinama 1,59 €5,30 €/kg
- Perutnina HRENOVKA PILEĆA EXTRA 200 gnajniže u Tommyju 1,05 €5,25 €/kg