EXTRA PILECA HRENOVKA 300 G PERUTNINA
Najniža danas
1,59 €
5,30 €/kg · u 2 lanca
u Plodinama
Prosječna
1,59 € 2 lanca
Najviša
1,59 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,59 €5,30 €/kg
- Vrutak 1,59 €5,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,19 € (22.9.)
1,59 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850220429474
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
1,59 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PERUTNINA PTUJ HRENOV.100 g PIL PERUTNINAnajniže u Studencu akcija 0,40 €4,00 €/kg
- PERUTNINA HRENOVKA EXTRA COCTAIL 340 gnajniže u Stridonu 1,59 €4,68 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. HRENOVKA EXTRA PILEĆA 1000 g PERUTNINAnajniže u Stridonu 2,59 €2,59 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. HRENOVKA PILEĆA (bez ovitka) 300g EXTRA PERUTNINAnajniže u Stridonu 1,29 €4,30 €/kg
- Perutnina HRENOVKA PILEĆA EXTRA 200 gnajniže u Tommyju 1,05 €5,25 €/kg
- PERUTNINA PTUJ HRENOVKE 400 g PERUTNINAnajniže u Ribolu 1,07 €2,67 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?