Kisko vinski ocat 0,5 l
1,30 €
2,60 €/l · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,56 € 13 lanaca
Najviša
1,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,30 €2,60 €/l
- Jadranka 1,35 €2,70 €/l
- Studenac 1,49 €2,98 €/l
- Gavranović 1,59 €3,18 €/l
- KTC 1,59 €3,18 €/l
- Kaufland 1,59 €3,18 €/l
- Konzum 1,59 €3,18 €/l
- Plodine 1,59 €3,18 €/l
- Ribola 1,59 €3,18 €/l
- Spar 1,59 €3,18 €/l
- Tommy 1,59 €3,18 €/l
- Vrutak 1,59 €3,18 €/l
- Trgovina Krk 1,79 €3,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850164321148. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,30 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
1,35 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
1,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
1,59 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
1,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,59 € (+12%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,59 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,59 € (+12%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
1,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KISKO OCAT VINSKI 1L KISKOnajniže u Stridonu 1,59 €1,59 €/l
- KISKO 3L KISKO OCAT VINSKInajniže u Metrou 4,30 €1,43 €/l
- KISKO 5L KISKO OCAT VINSKInajniže u lancu Jadranka 7,29 €1,46 €/l
- KISKO 1L KISKO OCAT VINSKInajniže u Metrou 23,55 €1,96 €/l
- KISKO OCAT KVASINA 1L KISKOnajniže u Studencu akcija 1,59 €1,59 €/l