KOBAS.POSEBNA PUREĆA 500 g
1,99 €
3,98 €/kg · u 9 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,33 € 9 lanaca
Najviša
2,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,99 €3,98 €/kg
- Spar 1,99 €3,98 €/kg
- Jadrankaakcija 2,25 €4,50 €/kg
- KTC 2,25 €4,50 €/kg
- Stridon 2,39 €4,78 €/kg
- Trgocentar 2,39 €4,78 €/kg
- Trgovina Krk 2,49 €4,98 €/kg
- Boso 2,55 €5,10 €/kg
- Gavranović 2,69 €5,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159128356. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (-12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
2,25 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,24 €, 30.9.) (-31%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,25 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Stridon
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Trgovina Krk
-
2,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
- Boso
-
2,55 € (-26%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Gavranović
-
2,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 337, 3.10.2026. (B. Babica bb, SENJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PUREĆA POSEBNA 500 g VINDONnajniže u Konzumu akcija 1,59 €3,18 €/kg
- VINDON PUREĆA POSEBNA 1000g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg
- PERUTNINA PTUJ PIPO D.O.O. KOBASICA PUREĆA POSEBNA 500 g PERUTNINAnajniže u Kauflandu 1,49 €2,98 €/kg
- VINDIJA VINDON PRERADA POSEBNA PURECA S PAPRIKOM 1000 G VINDON (12836)najniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg
- PP POSEBNA PUREĆA EXTRA 1200 gnajniže u Kauflandu 2,58 €2,15 €/kg
- NO BRAND POSEBNA PUREĆA KOBASICA 500gnajniže u Eurospinu 1,79 €3,58 €/kg