POSEBNA 175g CEKIN
1,49 €
8,51 €/kg · u 4 lanca
u Ribolu
Prosječna
1,72 € 4 lanca
Najviša
1,85 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,49 €8,51 €/kg
- Konzum 1,69 €9,39 €/kg
- Gavranović 1,85 €10,57 €/kg
- NTL 1,85 €10,57 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159123146. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Konzum
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Gavranović
-
1,85 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 314, 3.10.2026. (Lucice 21, VIR)
- NTL
-
1,85 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA 500 g VINDIJAnajniže u Konzumu akcija 1,59 €3,18 €/kg
- VINDIJA d.o.o. CEKIN POSEBNA PILEĆA SA SIROM 300g (12517)najniže u Stridonu 1,35 €4,50 €/kg
- CEKIN POSEBNA 1000g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg
- CEKIN POSEBNA 300g CEKINnajniže u Stridonu 1,35 €4,50 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PUREĆA POSEBNA 500 g VINDONnajniže u Konzumu akcija 1,59 €3,18 €/kg
- VINDON PUREĆA POSEBNA 1000g VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 2,39 €2,39 €/kg