Cekin posebna pileća kob. 1kg
2,39 €
2,39 €/kg · u 10 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,33 € 10 lanaca
Najviša
4,30 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 2,39 €2,39 €/kg
- Lidl 2,39 €2,39 €/kg
- KTC 2,49 €2,49 €/kg
- Ribolaakcija 2,49 €2,49 €/kg
- Konzum 3,65 €3,65 €/kg
- Plodine 3,65 €3,65 €/kg
- Spar 3,65 €3,65 €/kg
- Metro 4,05 €4,05 €/kg
- Studenac 4,19 €4,19 €/kg
- Bosoakcija 4,30 €4,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850159125522. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
2,39 €; akcija je počela prije naših zapisa (-35%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
2,39 € (-20%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
2,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-33%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
3,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
3,65 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
3,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
4,05 € (-10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
4,19 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
4,30 €; akcija je počela prije naših zapisa (-24%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA 500 g VINDIJAnajniže u Konzumu akcija 1,59 €3,18 €/kg
- VINDIJA d.o.o. CEKIN POSEBNA PILEĆA SA SIROM 300g (12517)najniže u Stridonu 1,35 €4,50 €/kg
- CEKIN POSEBNA 300g CEKINnajniže u Stridonu 1,35 €4,50 €/kg
- VINDIJA D.O.O. KOBASICA PILEĆA POSEBNA 175 g VINDIVACnajniže u Ribolu 1,49 €8,51 €/kg