KOBASIC.ROŠTILJ 450g
Najniža danas
3,58 €
7,96 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,18 € 2 lanca
Najviša
4,78 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,58 €7,96 €/kg
- Ribola 4,78 €10,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,58 € (3.10.)
3,58 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850159121777. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,58 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
4,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 096, 3.10.2026. (Obala dr. Franje Tuđmana 1 PLOČE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK BREND ROSTILJSKA KOBASICA 460 G VP PIK VRBOVECnajniže u Stridonu 3,75 €8,15 €/kg
- PIVAC ROŠTILJ KOBASICA CLASSIC 400 g PIVACnajniže u Kauflandu 3,59 €8,97 €/kg
- Kobasica sa sirom i slaninomnajniže u Kauflandu 2,59 €7,19 €/kg
- OREHOVEC 1KG PIL.ROŠ.KOB.MEDITERAN VACnajniže u Metrou 9,44 €9,44 €/kg
- OREHOVEC 1KG PIL.ROŠ.KOB.PIKANT VACnajniže u Metrou 9,44 €9,44 €/kg
- PIK VRBOVEC PLUS D.O.O. ROŠTILJ KOBASICA 420 g (MA) MP PIKnajniže u KTC-u 3,19 €7,60 €/kg