PIK Kobasica Roštiljska 460g
3,75 €
8,15 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
5,52 € 13 lanaca
Najviša
6,69 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,75 €8,15 €/kg
- Studenacakcija 4,29 €9,33 €/kg
- Kaufland 4,89 €10,63 €/kg
- Metro 4,99 €10,85 €/kg
- Plodine 5,29 €11,50 €/kg
- Spar 5,29 €11,50 €/kg
- KTC 5,99 €13,02 €/kg
- Konzum 5,99 €13,02 €/kg
- Ribola 5,99 €13,02 €/kg
- Tommy 5,99 €13,02 €/kg
- Trgocentar 5,99 €13,02 €/kg
- Trgovina Krk 6,59 €14,33 €/kg
- NTL 6,69 €14,54 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850139171587. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Studenac
-
4,29 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Kaufland
-
4,89 € (-18%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1930, 3.10.2026. (Kneza Branimira 119 Zagreb)
- Metro
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
5,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
5,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Ribola
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
5,99 € (+2%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Trgovina Krk
-
6,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- NTL
-
6,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PIK VRBOVEC PLUS D.O.O. ROŠTILJ KOBASICA 420 g (MA) MP PIKnajniže u KTC-u 3,19 €7,60 €/kg
- PIK VRBOVEC 460G ROŠTILJSKA KOBASICAnajniže u Metrou 34,91 €10,84 €/kg
- OREHOVEC 1KG PIL.ROŠ.KOB.PIKANT VACnajniže u Metrou 9,44 €9,44 €/kg
- PIK VRBOVEC ROŠTILJ KOBASICA 420g (MA) PIK VRBOVECnajniže u KTC-u 3,19 €7,60 €/kg
- NO BRAND ROŠTILJ KOBASICA PIKANT MAP 420gnajniže u Eurospinu 3,09 €7,36 €/kg
- POLUTR. MESNI PROIZVODI M.R. DEBRECINKA PIKANT 500 g MOJ ROŠTILJnajniže u lancu Stanic 4,49 €8,98 €/kg