KRUH MIJEŠA.RAŽENI PAK. 400 g
1,49 €
3,73 €/kg · u 5 lanaca
u Plodinama
Prosječna
1,75 € 5 lanaca
Najviša
2,15 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,49 €3,73 €/kg
- Spar 1,59 €3,98 €/kg
- Tommy 1,59 €3,98 €/kg
- Jadranka 1,95 €4,88 €/kg
- Trgovina Krk 2,15 €5,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850151244535. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87011, 3.10.2026. (rijeka franje candeka 8a)
- Tommy
-
1,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10132, 3.10.2026. (ANTONA MATAIJE 9, NOVI VINODOLSKI)
- Jadranka
-
1,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
2,15 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRUH SELJAČKI MIJE RAŽE.700 gnajniže u KTC-u 1,69 €2,41 €/kg
- TKZ KRUH RAŽENO MIJEŠ PAK 400g TKZnajniže u Sparu 1,25 €3,12 €/kg
- KRUH RAŽENI MIJEŠANI 400 gnajniže u lancu Gavranović 1,75 €4,38 €/kg
- PIKO KRUH RAŽENI MIJ PAK 400 g PIKnajniže u Tommyju 1,59 €3,98 €/kg
- GRADSKA PEKARA d.o.o. KRUH GP RAŽENI MIJEŠANI 500g PAK.najniže u Studencu 0,85 €1,70 €/kg
- BRIOŠ KRUH RAŽ.MIJ.SJ.PAK.350 g BRIOnajniže u Tommyju 1,55 €4,43 €/kg