KULENOVA SEKA BELJE 100 g
Najniža danas
2,99 €
29,90 €/kg · u 2 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
3,04 € 2 lanca
Najviša
3,09 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,99 €29,90 €/kg
- Studenac 3,09 €30,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 2,99 € (3.10.)
2,99 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850139210149. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
3,09 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1351, 3.10.2026. (Obrtnička ulica 2, PREGRADA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BELJE KULENOVA SEKA LJUTA BELJE 300 g MAnajniže u Konzumu akcija 5,49 €18,30 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJEnajniže u Konzumu akcija 16,99 €16,99 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA NAREZAK 100 G BELJEnajniže u Metrou 2,49 €24,90 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJE 300 g MAnajniže u Konzumu akcija 5,49 €18,30 €/kg
- Belje Kulenova seka Beljenajniže u Sparu 19,99 €19,99 €/kg
- BELJE CCA0,6KG BELJE KULENOVA SEKAnajniže u Metrou 23,74 €23,74 €/kg