Kulenova seka Belje
Najniža danas
19,99 €
19,99 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 19,99 €19,99 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 19,99 € (2.10.)
19,99 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850257051747. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
19,99 € (-26%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BELJE KULENOVA SEKA LJUTA BELJE 300 g MAnajniže u Konzumu akcija 5,49 €18,30 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJEnajniže u Konzumu akcija 16,99 €16,99 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA NAREZAK 100 G BELJEnajniže u Metrou 2,49 €24,90 €/kg
- BELJE KULENOVA SEKA BELJE 300 g MAnajniže u Konzumu akcija 5,49 €18,30 €/kg
- BELJE BELJE KULENOVA SEKA NAREZAK 100G MAP -10/1-najniže u lancu Vrutak 2,99 €29,90 €/kg
- BELJE CCA0,6KG BELJE KULENOVA SEKAnajniže u Metrou 23,74 €23,74 €/kg