Ožujsko svijetlo pivo 5%, 6x0,5l
7,15 €
2,38 €/l · u 16 lanaca
u KTC-u
Prosječna
8,19 € 16 lanaca
Najviša
10,19 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 7,15 €2,38 €/l
- Djelo Vodice 7,29 €2,43 €/l
- Metro 7,88 €2,63 €/l
- Kaufland 7,99 €2,66 €/l
- Konzum 7,99 €2,66 €/l
- Lidl 7,99 €2,66 €/l
- Plodine 7,99 €2,66 €/l
- Ribola 7,99 €2,66 €/l
- Spar 7,99 €2,66 €/l
- Tommy 7,99 €2,66 €/l
- Trgocentar 7,99 €2,66 €/l
- Vrutak 7,99 €2,66 €/l
- NTL 8,29 €2,76 €/l
- Studenac 8,39 €2,80 €/l
- Boso 9,89 €3,30 €/l
- Trgovina Krk 10,19 €3,40 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850131005682. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
7,15 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Djelo Vodice
-
7,29 € (-12%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
7,88 € (+6%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
7,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
7,99 € (-6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
7,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
8,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Studenac
-
8,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
9,89 € (+6%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
10,19 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 0,5L POV. BOCA ZGB.PIVOVARAnajniže u Stridonu 1,05 €2,10 €/l
- Ožujsko Svijetlo pivo 5%, 1l-PETnajniže u Stridonu 1,96 €1,96 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 0,5L LIMENKA ZAGR.PIVOVARnajniže u Kauflandu akcija 1,35 €2,70 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 2L Q-P ACK ZAGREBAČKA PIVOVARAnajniže u Stridonu 3,40 €1,70 €/l
- Ožujsko svijetlo pivo 5%, 6x0,5lnajniže u Lidlu 7,99 €2,66 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 4x0,5L LIMENKAnajniže u Lidlu 4,85 €2,42 €/l