PIVO OŽUJ. 500 ml LIMENKA
Najniža danas
1,85 €
3,70 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
19,38 € 2 lanca
Najviša
36,90 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,85 €3,70 €/l
- Metro 36,90 €3,07 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,85 € (3.10.)
1,85 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850131000847. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,85 € (+7%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Metro
-
36,90 € (+4%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OŽUJSKO PIVO OŽUJSKO 0.33L LIM ZAG PIVnajniže u Metrou 1,11 €3,36 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO 0,5L LIMENKA ZAGR.PIVOVARnajniže u Kauflandu akcija 1,35 €2,70 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO BOŽIĆNO 0,5 L LIMENKAnajniže u Konzumu 1,00 €2,00 €/l
- OŽUJSKO PIVO RADLER OŽUJSKO BAZGA 0,5 l LIMENKnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €2,98 €/l
- ZAGREBAČKA PIVOVARA D.O.O. PIVO OŽUJSKO LIMUN 0,5L LIMENKAnajniže u Kauflandu 0,99 €1,98 €/l
- OŽUJSKO PIVO OŽUJSKO 6PACK 0.33L LIMnajniže u Metrou 5,31 €2,68 €/l