BOB 450 g LEDO
2,65 €
5,89 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,70 € 3 lanca
Najviša
2,79 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,65 €5,89 €/kg
- Spar 2,65 €5,89 €/kg
- Stridon 2,79 €6,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850116859620. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 023, 3.10.2026. (POLJIČKA 71 SPLIT)
- Spar
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87028, 3.10.2026. (ludbreg ul. rudolfa fizira 3)
- Stridon
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.62, 3.10.2026. (Grahorova 9a, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO POVRCE BOB 400 G LEDOnajniže u Konzumu akcija 2,48 €6,20 €/kg
- LEDO BOB 2,5 kg LEDOnajniže u Ribolu 3,39 €
- LEDO BOB 2,5 kg LEDOnajniže u Tommyju 9,55 €3,82 €/kg
- LED.ČAJ BRUSN. 1,5L BOBICAnajniže u Ribolu 0,96 €0,64 €/l
- FRUITY DAYS FRUITY DAYS BRESKVA 1,5 l PET LED.ČAJnajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €0,73 €/l
- FRUITY DAYS FRUITY DAYS BRUSNICA 1,5 l PET LED.ČAJnajniže u lancu Djelo Vodice 1,09 €0,73 €/l