MAHUNA ŽUTA 2,5 KG, LEDO
Najniža danas
5,44 €
2,18 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
7,89 € 2 lanca
Najviša
10,33 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 5,44 €2,18 €/kg
- Trgocentar 10,33 €4,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 5,44 € (3.10.)
5,44 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850116609492. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
5,44 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
10,33 € (+5%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LEDO MAHUNA ŽUTA 400g LEDOnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €3,72 €/kg
- Ledo Mahune žuta smrznuta XXLnajniže u Kauflandu 2,39 €3,41 €/kg
- FRESCO MAHUNA ŽUTA FRESCO 400g L LEDOnajniže u Stridonu 0,97 €2,42 €/kg
- LEDO MAHUNA ŽUTA 450 g LEDOnajniže u Ribolu 1,86 €4,13 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. MAHUNA ŽUTA 2,5kg LEDOnajniže u Stridonu 4,91 €1,96 €/kg