Badel prima brand 35% 0,7 l
7,79 €
11,13 €/l · u 18 lanaca
u Studencu
Prosječna
9,37 € 18 lanaca
Najviša
10,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 7,79 €11,13 €/l
- Stridon 8,22 €11,74 €/l
- Metro 8,48 €12,11 €/l
- Plodine 8,89 €12,70 €/l
- Tommy 8,89 €12,70 €/l
- Kaufland 8,99 €12,84 €/l
- NTL 8,99 €12,84 €/l
- Spar 8,99 €12,84 €/l
- Jadranka 9,49 €13,56 €/l
- KTC 9,52 €13,60 €/l
- Ribola 9,52 €13,60 €/l
- Konzum 9,55 €13,64 €/l
- Boso 9,93 €14,19 €/l
- Djelo Vodice 9,99 €14,27 €/l
- Vrutak 10,05 €14,36 €/l
- Gavranović 10,09 €14,41 €/l
- Trgocentar 10,49 €14,99 €/l
- Trgovina Krk 10,79 €15,41 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112141323. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
7,79 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Stridon
-
8,22 € (-11%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Metro
-
8,48 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Plodine
-
8,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
8,89 € (-6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
8,99 € (+1%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
8,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Spar
-
8,99 € (+1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
9,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
9,52 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
9,52 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
9,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Boso
-
9,93 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
10,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
10,09 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgocentar
-
10,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
10,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121056, 3.10.2026. (Trg sv. Jurja 11 A, GORNJA STUBICA)
Druge veličine
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 1L BADEL 1862najniže u Stridonu 10,22 €10,22 €/l
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 0,1 L BADEL 1862najniže u Metrou 1,38 €13,80 €/l
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 0,50L BADEL 1862najniže u Metrou 6,53 €13,06 €/l
- BADEL 1862 BADEL PRIMA BRAND BLACK 0.7Lnajniže u Studencu akcija 8,00 €11,43 €/l
- PRIMA BRAND BADEL PRIMA BRAND 0,7 L LUX + 2 CASEnajniže u Kauflandu 13,02 €18,60 €/l
- BADEL 0,1L BADEL PRIMA BRANDnajniže u Metrou akcija 22,31 €14,87 €/l