0,1L BADEL PRIMA BRAND
Najniža danas
22,31 €
14,87 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metroakcija 22,31 €14,87 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 22,31 € (2.10.)
22,31 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850112141316. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
22,31 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Druge veličine
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 1L BADEL 1862najniže u Stridonu 10,22 €10,22 €/l
- BADEL 1862 PRIMA BRAND 0.7L BADELnajniže u Studencu akcija 7,79 €11,13 €/l
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 0,1 L BADEL 1862najniže u Metrou 1,38 €13,80 €/l
- BADEL 1862 D.D. PRIMA BRAND 0,50L BADEL 1862najniže u Metrou 6,53 €13,06 €/l
- BADEL 1862 BADEL PRIMA BRAND BLACK 0.7Lnajniže u Studencu akcija 8,00 €11,43 €/l
- PRIMA BRAND BADEL PRIMA BRAND 0,7 L LUX + 2 CASEnajniže u Kauflandu 13,02 €18,60 €/l