Badel stara šljivovica 40% 0,1 l
1,59 €
15,90 €/l · u 16 lanaca
u Stridonu
Prosječna
1,80 € 16 lanaca
Najviša
2,19 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,59 €15,90 €/l
- Kaufland 1,69 €16,90 €/l
- Plodine 1,69 €16,90 €/l
- Spar 1,69 €16,90 €/l
- Tommy 1,69 €16,90 €/l
- Vrutak 1,69 €16,90 €/l
- KTC 1,75 €17,50 €/l
- Konzum 1,75 €17,50 €/l
- Djelo Vodice 1,79 €17,90 €/l
- Ribola 1,79 €17,90 €/l
- Studenac 1,79 €17,90 €/l
- Boso 1,85 €18,50 €/l
- NTL 1,89 €18,90 €/l
- Gavranović 1,99 €19,90 €/l
- Trgovina Krk 1,99 €19,90 €/l
- Trgocentar 2,19 €21,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850112121301. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.34, 3.10.2026. (J.Jelačića 99, Samobor)
- Kaufland
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
1,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,69 € (-2%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
1,75 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
1,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Boso
-
1,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
1,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Trgovina Krk
-
1,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111210, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 83, PUNAT)
- Trgocentar
-
2,19 € (+7%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P195, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 2A ZLATAR)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BADEL 1862 RAKIJA ST ŠLJIVOV 1L 40% BADEL 1862najniže u Lidlu 14,29 €14,29 €/l
- Badel Badel Šljivovica Premium 40% 0,7 lnajniže u Studencu akcija 13,00 €18,57 €/l
- BADEL 1862 RAKIJA STARA ŠLJIV 0.5L 40% BADEL 18najniže u Stridonu 9,98 €19,96 €/l
- BADEL STARA ŠLJIVOVICA 0.7 BADELnajniže u Stridonu 11,45 €16,36 €/l
- BADEL 1862 RAKIJA ŠLJIVOVICA 0,7L LUXnajniže u KTC-u 14,71 €21,01 €/l
- BADEL HRVATSKA STARA ŠLJIVOVICA VAP 40% 0,7L (6) BADELnajniže u Stridonu 15,99 €22,84 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto1,86 € · 2.10.2026.