SRED.ZA ČIŠĆ. SANITAR ORIGINAL 5L LABUD
8,11 €
1,62 €/l · u 5 lanaca
u Metrou
Prosječna
10,49 € 5 lanaca
Najviša
12,79 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 8,11 €1,62 €/l
- Vrutak 9,69 €1,94 €/l
- Jadranka 10,89 €2,18 €/l
- KTC 10,99 €2,20 €/l
- Trgovina Krk 12,79 €2,56 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850111502439. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
8,11 € (+17%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
9,69 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
10,89 € (+28%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
10,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Trgovina Krk
-
12,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SANITAR SANITAR ORIG FOREST FRESH 750mlnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE ORIGINAL XXL 1,25 L SANITARnajniže u Lidlu 1,99 €1,59 €/l
- SRED.ZA ČIŠĆ. SANITAR ORIGINAL 750ml LABUDnajniže u lancu Jadranka 3,09 €4,12 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE CITRUS FRESH/ZA KAMENAC+DEZ 750 ml SANITARnajniže u Studencu akcija 1,00 €1,33 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE ORIGINAL 750 ml SANITARnajniže u Stridonu 1,72 €2,29 €/l
- SANITAR SANITAR 750 ML LAVANDAnajniže u Stridonu 1,72 €2,29 €/l