1,35L ČARLI DET.SUĐE ORIGINAL
Najniža danas
3,99 €
2,96 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
17,69 € 2 lanca
Najviša
31,39 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 3,99 €2,96 €/l
- Metro 31,39 €2,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850111122231. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
3,99 € (+43%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
- Metro
-
31,39 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 900 ml ČARLInajniže u Metrou 2,29 €2,54 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 450 ml ČARLInajniže u KTC-u 1,29 €2,87 €/l
- ČARLI 450ML ČARLI DET.SUĐE ORIGINALnajniže u Metrou 16,15 €2,99 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA SUĐE ORIGINAL 1,35 L ČARLInajniže u Stridonu 2,50 €1,85 €/l