SOK VINDI MULTIVITAMIN 1 l
1,59 €
1,59 €/l · u 8 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,62 € 8 lanaca
Najviša
1,72 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,59 €1,59 €/l
- KTC 1,59 €1,59 €/l
- Konzum 1,59 €1,59 €/l
- Plodine 1,59 €1,59 €/l
- Ribola 1,59 €1,59 €/l
- Tommy 1,59 €1,59 €/l
- Trgocentar 1,69 €1,69 €/l
- Studenac 1,72 €1,72 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108071238. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,59 € (-16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,69 € (+42%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P100, 3.10.2026. (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Studenac
-
1,72 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA VINDI SOK VINDI DISNEY MULTIVITAMIN 0,2 Lnajniže u Kauflandu 0,59 €
- VINDI NEKTAR VINDI DISNEY MULTI 0.235 Lnajniže u Trgocentru 0,59 €2,51 €/l
- VINDI VINDI DISNEY MULTIVITAMIN 0,2 l BRIKnajniže u Studencu akcija 0,40 €2,00 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK VINDI MULTI B+C+E 2L BRIK VINDIJAnajniže u Bosi akcija 1,99 €0,99 €/l
- VINDI VINDI B+C+E 0,25 l BRIKnajniže u Studencu akcija 0,40 €1,60 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK VINDI MULTI A+C+ E 2L BRIK VINDIJAnajniže u Bosi akcija 1,99 €0,99 €/l