SOK VINDI MULTIVITAMIN 1 l
€1.59
€1.59/l · in 8 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.62 8 chains
Highest
€1.72 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.59€1.59/l
- KTC €1.59€1.59/l
- Konzum €1.59€1.59/l
- Plodine €1.59€1.59/l
- Ribola €1.59€1.59/l
- Tommy €1.59€1.59/l
- Trgocentar €1.69€1.69/l
- Studenac €1.72€1.72/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108071238. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.59 (-16%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
€1.59
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€1.59 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€1.59
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€1.59 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€1.59 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
€1.69 (+42%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
- Studenac
-
€1.72
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA VINDI SOK VINDI DISNEY MULTIVITAMIN 0,2 Llowest at Kaufland €0.59
- VINDI NEKTAR VINDI DISNEY MULTI 0.235 Llowest at Trgocentar €0.59€2.51/l
- VINDI VINDI DISNEY MULTIVITAMIN 0,2 l BRIKlowest at Studenac promotion €0.40€2.00/l
- VINDIJA D.O.O. SOK VINDI MULTI B+C+E 2L BRIK VINDIJAlowest at Boso promotion €1.99€0.99/l
- VINDI VINDI B+C+E 0,25 l BRIKlowest at Studenac promotion €0.40€1.60/l
- VINDIJA D.O.O. SOK VINDI MULTI A+C+ E 2L BRIK VINDIJAlowest at Boso promotion €1.99€0.99/l