Z`bregov Napitak Protein kokos0,1%mm0,3L
1,39 €
4,63 €/l · u 16 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,83 € 16 lanaca
Najviša
2,19 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 1,39 €4,63 €/l
- Spar 1,39 €4,63 €/l
- Jadrankaakcija 1,79 €5,97 €/l
- KTC 1,79 €5,97 €/l
- Konzum 1,79 €5,97 €/l
- Plodine 1,79 €5,97 €/l
- Studenac 1,79 €5,97 €/l
- Tommy 1,79 €5,97 €/l
- Vrutak 1,79 €5,97 €/l
- NTL 1,89 €6,30 €/l
- Stridon 1,89 €6,30 €/l
- Trgocentar 1,89 €6,30 €/l
- Bosoakcija 1,95 €6,50 €/l
- Djelo Vodice 1,99 €6,63 €/l
- Trgovina Krk 2,09 €6,97 €/l
- Gavranović 2,19 €7,30 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108023749. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,39 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
1,39 € (-22%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Jadranka
-
1,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
1,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
1,79 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,79 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
1,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stridon
-
1,89 € (+36%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
1,89 € (-21%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Boso
-
1,95 €; akcija je počela prije naših zapisa (-3%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
1,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
2,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Druge veličine
- 'z bregov Protein. napit. čok. ban.najniže u Ribolu 2,03 €4,06 €/l
- 'z bregov Proteinski napitak vanil.najniže u Ribolu 1,95 €3,90 €/l
- 'z bregov Prot. -ml. pr. nap.Nougatnajniže u Lidlu 1,99 €3,98 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI VANILIJA 0,5 L PET VINDIJAnajniže u Plodinama akcija 1,99 €3,98 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN UHT PISTACIJA 0,3 L VINDIJAnajniže u Lidlu 1,29 €4,30 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI ČOKOLADA BANANA 0,5 L PET VINDIJAnajniže u Stridonu 1,89 €3,78 €/l