PROTEINSKI NAP. ČOK.VINDIJA 0,5 l
1,99 €
3,98 €/l · u 10 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,53 € 10 lanaca
Najviša
2,75 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,99 €3,98 €/l
- KTC 2,49 €4,98 €/l
- Konzum 2,49 €4,98 €/l
- Plodine 2,49 €4,98 €/l
- Tommy 2,49 €4,98 €/l
- NTL 2,59 €5,18 €/l
- Trgocentar 2,59 €5,18 €/l
- Trgovina Krk 2,69 €5,38 €/l
- Gavranović 2,75 €5,50 €/l
- Studenac 2,75 €5,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108023664. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Tommy
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20342, 3.10.2026. (OSJECKA 72, VUKA)
- Trgocentar
-
2,59 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
2,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
- Gavranović
-
2,75 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 370, 3.10.2026. (Stupnicka 14, ZAGREB)
- Studenac
-
2,75 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN UHT ČOKOLADA 0,3 L VINDIJAnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €4,63 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI ČOKOLADA BANANA 0,5 L PET VINDIJAnajniže u Stridonu 1,89 €3,78 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI BIJELA ČOKOLADA MALINA 0,5 L PET VINDIJAnajniže u Plodinama akcija 1,99 €3,98 €/l
- VINDIJA-Z'BREGOV PROTEIN PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA POLLEO 0,5 L VINDIJAnajniže u Stridonu 2,44 €4,88 €/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN COMPLETE MEAL UHT ČOKOLADA 0,3 L VINDIJAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,59 €5,30 €/l
- 'z bregov Mlij. pr. nap. čoko-kiki.najniže u Lidlu 1,99 €3,98 €/l