PROTEINSKI NAP. ČOK.VINDIJA 0,5 l
€1.99
€3.98/l · in 10 chains
at Stridon
Average
€2.53 10 chains
Highest
€2.75 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.99€3.98/l
- KTC €2.49€4.98/l
- Konzum €2.49€4.98/l
- Plodine €2.49€4.98/l
- Tommy €2.49€4.98/l
- NTL €2.59€5.18/l
- Trgocentar €2.59€5.18/l
- Trgovina Krk €2.69€5.38/l
- Gavranović €2.75€5.50/l
- Studenac €2.75€5.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108023664. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.99 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
- KTC
-
€2.49
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€2.49 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
€2.49
Source: Plodine price list, store 008, 3 Oct 2026 (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Tommy
-
€2.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
€2.59
Source: NTL price list, store 20342, 3 Oct 2026 (OSJECKA 72, VUKA)
- Trgocentar
-
€2.59 (-10%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
€2.69
Source: Trgovina Krk price list, store 121180, 3 Oct 2026 (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
- Gavranović
-
€2.75
Source: Gavranović price list, store 370, 3 Oct 2026 (Stupnicka 14, ZAGREB)
- Studenac
-
€2.75
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN UHT ČOKOLADA 0,3 L VINDIJAlowest at Kaufland promotion €1.39€4.63/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI ČOKOLADA BANANA 0,5 L PET VINDIJAlowest at Stridon €1.89€3.78/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEINSKI BIJELA ČOKOLADA MALINA 0,5 L PET VINDIJAlowest at Plodine promotion €1.99€3.98/l
- VINDIJA-Z'BREGOV PROTEIN PROTEINSKI NAPITAK COKOLADA POLLEO 0,5 L VINDIJAlowest at Stridon €2.44€4.88/l
- VINDIJA D.O.O. NAPITAK PROTEIN COMPLETE MEAL UHT ČOKOLADA 0,3 L VINDIJAlowest at Djelo Vodice €1.59€5.30/l
- 'z bregov Mlij. pr. nap. čoko-kiki.lowest at Lidl €1.99€3.98/l