Faks Det.za rub.Aquamarine 115pr.6,325kg
Najniža danas
19,99 €
3,16 €/kg · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 19,99 €3,16 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 19,99 € (3.10.)
19,99 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850105194602
- Kaufland
-
19,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT AQUAMARINE HYG. 220 g /4 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 1,90 €8,64 €/kg
- FAKS DET FAKS AQUAMARINE HYG 2.2 kg 40 PRnajniže u Studencu akcija 6,00 €2,73 €/kg
- Faks DET.FAKS AQUAMARINE 3,3 kgnajniže u lancu Stanic akcija 12,29 €3,72 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE AQUAMARINE HYG. 1,1kg /20 PRANJA FAKSnajniže u Stridonu 5,39 €4,90 €/kg
- SAPONIA d.d. FAKS 4,95kg 90 PRANJA AQUAMARINEnajniže u Konzumu 15,99 €3,23 €/kg
- FAKS FAKS 10kg AQUAMARINEnajniže u Metrou 19,86 €1,99 €/kg