Faks Deterdžent za rublje Color40pr.1,8L
5,00 €
2,78 €/l · u 14 lanaca
u Studencu
Prosječna
12,06 € 14 lanaca
Najviša
15,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 5,00 €2,78 €/l
- Plodine 9,49 €5,27 €/l
- Sparakcija 9,49 €5,27 €/l
- Vrutak 12,19 €6,77 €/l
- KTC 12,79 €7,11 €/l
- Kaufland 12,79 €7,11 €/l
- Konzum 12,79 €7,11 €/l
- Metro 12,79 €7,11 €/l
- Jadranka 12,99 €7,22 €/l
- Ribola 12,99 €7,22 €/l
- Tommy 12,99 €7,22 €/l
- NTL 13,09 €7,27 €/l
- Trgocentar 13,99 €7,77 €/l
- Trgovina Krk 15,49 €8,61 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105188847. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
5,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
9,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
9,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
12,19 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
12,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
12,79 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
12,79 € (+7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
12,79 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
12,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Ribola
-
12,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
12,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
13,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
13,99 € (+22%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
15,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Sparu 12,99 €4,81 €/l
- FAKS FAKS 1,1 KG 20 PR. BABY SENSITIVEnajniže u KTC-u 6,09 €5,54 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE SPORT 2,2kg/40 PRANJA KK FAKSnajniže u Studencu akcija 6,00 €2,73 €/kg
- FAKS DET FAKS SPORT 1.8 L=40 PRANJAnajniže u Studencu akcija 5,00 €2,78 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR BY ORNEL 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Bosi akcija 9,99 €3,70 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT AQUAMARINE HYG. 220 g /4 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 1,90 €8,64 €/kg