Faks Deterdžent za rublje Baby20pr.900ml
5,99 €
6,66 €/l · u 8 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
7,89 € 8 lanaca
Najviša
9,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 5,99 €6,66 €/l
- KTC 6,09 €6,77 €/l
- Stridon 6,95 €7,72 €/l
- NTL 7,99 €8,88 €/l
- Tommy 8,49 €9,43 €/l
- Jadranka 8,79 €9,77 €/l
- Kaufland 8,79 €9,77 €/l
- Djelo Vodice 9,99 €11,10 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105188786. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
5,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
6,09 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Stridon
-
6,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
- NTL
-
7,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Tommy
-
8,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
8,79 € (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
8,79 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Djelo Vodice
-
9,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Sparu 12,99 €4,81 €/l
- FAKS FAKS 1,1 KG 20 PR. BABY SENSITIVEnajniže u KTC-u 6,09 €5,54 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE SPORT 2,2kg/40 PRANJA KK FAKSnajniže u Studencu akcija 6,00 €2,73 €/kg
- FAKS DET FAKS SPORT 1.8 L=40 PRANJAnajniže u Studencu akcija 5,00 €2,78 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR BY ORNEL 2,7L /60 PRANJA FAKSnajniže u Bosi akcija 9,99 €3,70 €/l
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT AQUAMARINE HYG. 220 g /4 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 1,90 €8,64 €/kg