ARF STAKLO 750 ml
1,79 €
2,39 €/l · u 4 lanca
u KTC-u
Prosječna
2,37 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 1,79 €2,39 €/l
- Tommy 1,79 €2,39 €/l
- NTL 2,89 €3,85 €/l
- Djelo Vodice 2,99 €3,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105185754. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
1,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Tommy
-
1,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
2,89 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Djelo Vodice
-
2,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ARF ARF STAKLO CITRUS 750 ML SAPONIA (12)najniže u Ribolu 1,33 €1,77 €/l
- ARF ARF STAKLO ANTISTATIC 650 mlnajniže u Studencu akcija 0,90 €1,38 €/l
- ARF ARF STAKLO CITRUS 650 mlnajniže u Ribolu akcija 1,59 €2,45 €/l
- ARF ARF STAKLO 650 mlnajniže u Metrou 1,35 €2,08 €/l
- SAPONIA d.d. ARF STAKLO 650ml LAVANDA&SMILJEnajniže u lancu Gavranović 1,79 €2,75 €/l
- ARF ARF STAKLO ECO ACT 650 MLnajniže u Konzumu 1,99 €3,06 €/l