ORNEL 800 ml VIOLET
1,99 €
2,49 €/l · u 16 lanaca
u Metrou
Prosječna
2,65 € 16 lanaca
Najviša
3,40 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,99 €2,49 €/l
- Stridon 1,99 €2,49 €/l
- NTL 2,09 €2,61 €/l
- Gavranović 2,29 €2,86 €/l
- Trgovina Krk 2,29 €2,86 €/l
- Stanic 2,39 €2,99 €/l
- Vrutak 2,59 €3,24 €/l
- Bosoakcija 2,69 €3,36 €/l
- Djelo Vodice 2,69 €3,36 €/l
- KTC 2,95 €3,69 €/l
- Konzum 2,95 €3,69 €/l
- Plodine 2,95 €3,69 €/l
- Ribola 2,95 €3,69 €/l
- Tommy 2,95 €3,69 €/l
- Jadranka 3,19 €3,99 €/l
- Studenac 3,40 €4,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105182012. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,99 € (-17%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- NTL
-
2,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Gavranović
-
2,29 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Trgovina Krk
-
2,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Stanic
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Vrutak
-
2,59 € (+18%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Boso
-
2,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (+4%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Djelo Vodice
-
2,69 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
2,95 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,95 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 108, 3.10.2026. (ULICA MARTINA KONTUSA 5, RIJEKA)
- Ribola
-
2,95 € (-8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
2,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
3,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
3,40 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIOLET 2,4L ORNELnajniže u Kauflandu akcija 3,95 €1,65 €/l
- SAPONIA d.d. ORNEL 1,6l VIOLETnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- ORNEL ORNEL VIOLET 900 ml SAPONIA (12)najniže u Stridonu 1,25 €1,39 €/l
- ORNEL 2,7 l VIOLETnajniže u Ribolu 3,98 €1,47 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ VIOLETnajniže u Metrou akcija 31,50 €3,28 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ VIOLETnajniže u Metrou 19,88 €2,48 €/l