Ornel Omekšivač za rublje 96pr. SK1
3,95 €
1,65 €/l · u 15 lanaca
u Tommyju
Prosječna
5,75 € 15 lanaca
Najviša
7,49 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,95 € je ispod 30-dnevnog minimuma (5,49 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,95 €1,65 €/l
- Kauflandakcija 3,95 €1,65 €/l
- Ribolaakcija 4,29 €1,79 €/l
- Trgocentarakcija 4,49 €1,87 €/l
- NTL 4,79 €2,00 €/l
- Stridon 4,99 €2,08 €/l
- Spar 5,79 €2,41 €/l
- Lidl 5,99 €2,50 €/l
- Plodine 6,59 €2,75 €/l
- KTC 6,63 €2,76 €/l
- Metro 6,63 €2,76 €/l
- Vrutak 6,69 €2,79 €/l
- Djelo Vodice 6,99 €2,91 €/l
- Jadranka 6,99 €2,91 €/l
- Trgovina Krk 7,49 €3,12 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105182340. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,95 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,49 €, 30.9.) (-40%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
3,95 €; akcija je počela prije naših zapisa (-40%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
4,29 €; akcija je počela prije naših zapisa (-38%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgocentar
-
4,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (7,83 €, 14.9.) (-43%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
4,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Stridon
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Spar
-
5,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87027, 3.10.2026. (labin pulska ulica 2c)
- Lidl
-
5,99 € (-9%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
6,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
6,63 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Metro
-
6,63 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
6,69 € (+43%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Djelo Vodice
-
6,99 € (-22%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
6,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
7,49 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE NO.1 800 ml ORNELnajniže u Tommyju akcija 1,89 €2,36 €/l
- SAPONIA d.d. ORNEL 1,6l VIOLETnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ALLURE 800 ml ORNELnajniže u Sparu 1,99 €2,49 €/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 1,6 L ORNELnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- SAPONIA D.D. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE CALMING 2,4L ORNELnajniže u Kauflandu akcija 3,95 €1,65 €/l
- ORNEL OM ORNEL LUNAR 800 mlnajniže u Konzumu 1,00 €1,25 €/l