FAKS 5,85 kg AQUAMARINE 90p
11,99 €
2,05 €/kg · u 7 lanaca
u NTL-u
Prosječna
15,62 € 7 lanaca
Najviša
21,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 11,99 €2,05 €/kg
- Tommyakcija 13,89 €2,37 €/kg
- Studenacakcija 14,49 €2,48 €/kg
- Plodine 14,99 €2,56 €/kg
- Spar 14,99 €2,56 €/kg
- Bosoakcija 16,99 €2,90 €/kg
- Gavranović 21,99 €3,76 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850105176738. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- NTL
-
11,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20205, 3.10.2026. (V.I.MESTROVICA 14, OSIJEK)
- Tommy
-
13,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-44%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
14,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Plodine
-
14,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Spar
-
14,99 € (-12%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87098, 3.10.2026. (grubisno polje n. subica zrinskog 38)
- Boso
-
16,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2655, 3.10.2026. (M.J.ZAGORKE BB, Slavonski brod)
- Gavranović
-
21,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT AQUAMARINE HYG. 220 g /4 PRANJA FAKSnajniže u Studencu akcija 1,90 €8,64 €/kg
- FAKS FAKS 3,51 kg C.AQUAMARINEnajniže u Tommyju akcija 9,99 €2,85 €/kg
- FAKS HELIZIM FAKS 260 g AQUAMARINE C. 4 pnajniže u Studencu akcija 0,90 €3,46 €/kg
- SAPONIA D.D. DETERDŽENT ZA RUBLJE AQUAMARINE HYG. 1,1kg /20 PRANJA FAKSnajniže u Stridonu 5,39 €4,90 €/kg
- Faks DET.FAKS AQUAMARINE 3,3 kgnajniže u lancu Stanic akcija 12,29 €3,72 €/kg
- SAPONIA d.d. FAKS 4,95kg 90 PRANJA AQUAMARINEnajniže u Konzumu 15,99 €3,23 €/kg