OMEKŠIVAČ 1,8 L ORNEL BABY SEN
Najniža danas
5,29 €
2,94 €/l · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 5,29 €2,94 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,29 € (2.10.)
5,29 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850105169938. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
5,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10327, 3.10.2026. (ULICA DR FRANJE TUĐMANA 18, STARIGRAD PAKLENICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ORNEL OMEKŠIVAČ 800 ml ORNEL BABY &najniže u Kauflandu 1,09 €1,36 €/l
- ORNEL OM ORNEL BABY&SENS ALOE 1.6Lnajniže u KTC-u 2,99 €1,87 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ BABY&SENSInajniže u Metrou akcija 31,50 €3,28 €/l
- ORNEL 800ML ORNEL OMEKŠ BABY&SENSInajniže u Metrou akcija 18,63 €2,33 €/l
- ORNEL ORNEL BABY&SENSITIVE 2.4 L (4) SAPONIAnajniže u Tommyju akcija 1,39 €0,58 €/l
- ORNEL ORNEL 800 ml BABY&SENSITIVEnajniže u Ribolu akcija 1,89 €2,36 €/l