VEGET PODRA 400 g VREĆICA
Najniža danas
3,99 €
9,97 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 3,99 €9,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,99 € (3.10.)
3,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104460876. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2548, 3.10.2026. (TRG NIKOLE ILOČKOG 12, Ilok)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VEGETA MAESTRO PAPRIKA SLATKA MLJ VR 50g VEGETA MAESTROnajniže u Stridonu 0,66 €13,20 €/kg
- VEGETA VEGETA VREĆ. 2 kg PODRAVKAnajniže u Metrou 11,56 €5,78 €/kg
- PODRAVKA D.D. VEGETA 400 g VREĆICA PODRAVKAnajniže u Kauflandu 2,49 €6,23 €/kg
- PODRAVKA D.D. VEGETA 250 g VREĆICA PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,72 €6,88 €/kg
- VEGETA VEGETA 1kg VREĆICA PODRAVKAnajniže u Metrou 5,36 €5,36 €/kg
- VEGETA VEGETA 500g VREĆICA PODRAVKAnajniže u Metrou 3,54 €7,08 €/kg