UMAK PESTO GENO.190g
3,19 €
16,79 €/kg · u 3 lanca
u Sparu
Prosječna
3,65 € 3 lanca
Najviša
3,98 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 3,19 €16,79 €/kg
- Tommy 3,79 €19,95 €/kg
- Ribola 3,98 €20,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104288159. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,19 € (-20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
- Tommy
-
3,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
3,98 €
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 043, 3.10.2026. (Strožanačka 25 PODSTRANA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Sana Sana Pesto alla Genovese 150gnajniže u lancu Jadranka 3,89 €25,93 €/kg
- BARILLA UMAK PESTO 190g BARILLAnajniže u Kauflandu akcija 2,75 €14,47 €/kg
- STAR UMAK PESTO GENOVESE 190 g STARnajniže u lancu Djelo Vodice 3,14 €16,53 €/kg
- STAR UMAK PESTO GENOVESE 190 G STARnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €15,74 €/kg
- PONTI PESTO GENOVESE 135 G UMAK S BOSILJKOM PONTInajniže u Kauflandu 3,29 €24,37 €/kg
- UMAK PESTO GENOISE 180G FIAMMAnajniže u lancu Jadranka 3,09 €17,17 €/kg