NAMAZ VOĆNI MARELICA 3 kg PODRA
7,96 €
2,65 €/kg · u 8 lanaca
u Stridonu
Prosječna
11,88 € 8 lanaca
Najviša
14,85 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 7,96 €2,65 €/kg
- Metro 10,65 €3,55 €/kg
- Jadranka 10,99 €3,66 €/kg
- Stanic 10,99 €3,66 €/kg
- KTC 12,39 €4,13 €/kg
- Djelo Vodice 13,38 €4,46 €/kg
- Trgovina Krk 13,79 €4,60 €/kg
- Trgocentar 14,85 €4,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104264665. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
7,96 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Metro
-
10,65 € (-14%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
10,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stanic
-
10,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 147, 3.10.2026. (KOPRIVNICA)
- KTC
-
12,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Djelo Vodice
-
13,38 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
13,79 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111110, 3.10.2026. (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Trgocentar
-
14,85 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Podravka NAMAZ VOĆNI MARELICA 500 gnajniže u Stridonu 1,99 €3,98 €/kg
- NAMAZ VOĆNI MARELICA 6KG PODRAVKAnajniže u lancu Djelo Vodice 22,99 €3,83 €/kg
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ MARELICA 1 kg (6) PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,92 €2,92 €/kg
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ KRUŠKA I MARELICA 220 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,38 €15,36 €/kg
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto11,49 € · 2.10.2026.