NAMAZ VOĆNI MARELICA 3 kg PODRA
€7.96
€2.65/kg · in 8 chains
at Stridon
Average
€11.88 8 chains
Highest
€14.85 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €7.96€2.65/kg
- Metro €10.65€3.55/kg
- Jadranka €10.99€3.66/kg
- Stanic €10.99€3.66/kg
- KTC €12.39€4.13/kg
- Djelo Vodice €13.38€4.46/kg
- Trgovina Krk €13.79€4.60/kg
- Trgocentar €14.85€4.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104264665. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€7.96 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Metro
-
€10.65 (-14%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
€10.99 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stanic
-
€10.99 (+0%)
Source: Stanic price list, store 147, 3 Oct 2026 (KOPRIVNICA)
- KTC
-
€12.39
Source: KTC price list, store PJ41, 3 Oct 2026 (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Djelo Vodice
-
€13.38 (+3%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
€13.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111110, 3 Oct 2026 (I.G. Kovacica 178, RAVNA GORA)
- Trgocentar
-
€14.85 (+6%)
Source: Trgocentar price list, store P120, 3 Oct 2026 (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Podravka NAMAZ VOĆNI MARELICA 500 glowest at Stridon €1.99€3.98/kg
- NAMAZ VOĆNI MARELICA 6KG PODRAVKAlowest at Djelo Vodice €22.99€3.83/kg
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ MARELICA 1 kg (6) PODRAVKAlowest at Stridon €2.92€2.92/kg
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ KRUŠKA I MARELICA 220 g PODRAVKAlowest at Stridon €3.38€15.36/kg