JUHA GOVEĐA 1 kg
6,25 €
6,25 €/kg · u 12 lanaca
u Stridonu
Prosječna
9,18 € 12 lanaca
Najviša
13,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 6,25 €6,25 €/kg
- Stanic 7,39 €7,39 €/kg
- Metro 7,51 €7,51 €/kg
- Jadranka 8,09 €8,09 €/kg
- Tommy 8,25 €8,25 €/kg
- Boso 8,49 €8,49 €/kg
- Studenac 9,59 €9,59 €/kg
- KTC 9,90 €9,90 €/kg
- Ribola 10,09 €10,09 €/kg
- Djelo Vodice 10,29 €10,29 €/kg
- NTL 10,79 €10,79 €/kg
- Trgocentar 13,49 €13,49 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104217227. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
6,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Stanic
-
7,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Metro
-
7,51 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
8,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Tommy
-
8,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10270, 3.10.2026. (FRANJE TUĐMANA 1038, KAŠTEL NOVI)
- Boso
-
8,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Studenac
-
9,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- KTC
-
9,90 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Ribola
-
10,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
10,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
10,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Trgocentar
-
13,49 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. JUHA GOVEĐA S TJESTENINOM 65 g PODRAVKAnajniže u Konzumu akcija 0,79 €11,29 €/kg
- FINI MINI JUHA GOVEĐ S REZAN 18g FINI MINInajniže u Ribolu 0,48 €26,67 €/kg
- PODRAVKA JUHA GOVEĐ TIJES I MESO 60g PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,09 €18,17 €/kg
- FINETA GOVEĐA BISTRA JUHA S TJESTENINOM FINETA 65 gnajniže u NTL-u 0,45 €6,92 €/kg
- INDOMIE JUHA OKUS GOV S TIJ 5x80g INDOMIEnajniže u Kauflandu akcija 1,59 €4,54 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O JUHA GOVEĐA S TJESTENINOM 37 g MAGGInajniže u Stridonu 0,53 €14,32 €/kg