PAŠTETA JETRENA 850 g PODRAVKA
Najniža danas
8,89 €
u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 8,89 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 8,89 € (3.10.)
8,89 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104209017. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
8,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA PAŠTETA PILEĆA JETRENA 95g PODRAVKAnajniže u KTC-u 0,89 €9,37 €/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 95g LOnajniže u Stridonu 0,80 €8,42 €/kg
- PODRAVKA D.D. PAŠTETA JETRENA 95 g PIKETAnajniže u Stridonu 0,35 €3,68 €/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 50 g PODRAVKA (75)najniže u Stridonu 0,53 €10,60 €/kg
- PODRAVKA PAŠTETA JETRENA 30 g PODRAVKA (45)najniže u Stridonu 0,33 €11,00 €/kg
- PODRAVKA d.d. PAŠTETA PODRAVKA JETRENA 835gnajniže u lancu Gavranović 8,99 €10,77 €/kg