PAŠTETA PILEĆA JETRENA 95 g
0,89 €
8,90 €/kg · u 11 lanaca
u KTC-u
Prosječna
1,25 € 11 lanaca
Najviša
1,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,89 €8,90 €/kg
- Konzumakcija 0,99 €9,90 €/kg
- Stridon 1,11 €11,68 €/kg
- Jadrankaakcija 1,15 €12,11 €/kg
- Vrutak 1,32 €13,89 €/kg
- Plodine 1,33 €14,00 €/kg
- Ribola 1,33 €14,00 €/kg
- Tommy 1,35 €14,21 €/kg
- Studenac 1,39 €14,63 €/kg
- Djelo Vodice 1,43 €15,05 €/kg
- Spar 1,49 €15,68 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03856020224592. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,89 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Konzum
-
0,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Stridon
-
1,11 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
- Jadranka
-
1,15 €; akcija je počela prije naših zapisa (-14%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
1,32 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
1,33 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,33 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
1,35 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
1,43 € (+8%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
1,49 € (+16%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87002, 3.10.2026. (valpovo ivana fuderera hanzike 3)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Cekin PAŠTET.PILEĆA JETR. KIDS 100 gnajniže u Konzumu 0,99 €9,90 €/kg
- CEKIN KIDS PAŠTETICA PIL JETR KIDS 25gnajniže u Stridonu 0,32 €12,80 €/kg
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA JETRENA 50 g KOKETAnajniže u Studencu 0,65 €13,00 €/kg
- VINDIJA D.O.O. PAŠTETA PILEĆA 100 g KOKETAnajniže u Studencu 1,09 €10,90 €/kg
- CEKIN PAŠTETA PILEĆA JET 100g CRIJ VINDIJAnajniže u KTC-u 0,77 €7,70 €/kg
- CEKIN PIL.JETRENA PAŠTETA KIDS 25 gnajniže u Stridonu 0,25 €10,00 €/kg