BRAŠNO OŠTRO T-400 2 kg PODRAVKA
Najniža danas
1,49 €
0,74 €/kg · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,54 € 2 lanca
Najviša
1,59 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,49 €0,74 €/kg
- Vrutak 1,59 €0,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104063282. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,49 € (-45%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Vrutak
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Podravka BRAŠNO PŠ.OŠTRO T-400 POD.5 kgnajniže u lancu Djelo Vodice 3,09 €0,62 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,45 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 1kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,78 €0,78 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 5 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,10 €0,62 €/kg
- PODRAVKA PŠENIČNO BRAŠNO T-400 OŠTRO 25/1 PODRAVKAnajniže u Stridonu 27,15 €1,09 €/kg