BRAŠNO POD.OŠTRO 1kg T-400
0,78 €
0,78 €/kg · u 13 lanaca
u Stridonu
Prosječna
0,83 € 13 lanaca
Najviša
0,83 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,78 €0,78 €/kg
- Ribola 0,82 €0,82 €/kg
- Djelo Vodice 0,83 €0,83 €/kg
- Gavranović 0,83 €0,83 €/kg
- KTC 0,83 €0,83 €/kg
- Konzum 0,83 €0,83 €/kg
- NTL 0,83 €0,83 €/kg
- Plodine 0,83 €0,83 €/kg
- Spar 0,83 €0,83 €/kg
- Studenac 0,83 €0,83 €/kg
- Tommy 0,83 €0,83 €/kg
- Trgocentar 0,83 €0,83 €/kg
- Vrutak 0,83 €0,83 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104223631. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.33, 3.10.2026. (Zagrebačka 72A, Sv.I.Zelina)
- Ribola
-
0,82 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Gavranović
-
0,83 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
0,83 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0001, 3.10.2026. (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- NTL
-
0,83 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
- Plodine
-
0,83 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
0,83 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
0,83 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Podravka BRAŠNO PŠ.OŠTRO T-400 POD.5 kgnajniže u lancu Djelo Vodice 3,09 €0,62 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2kg PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,45 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 2 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,49 €0,74 €/kg
- PODRAVKA BRAŠNO OŠTRO T-400 5 kg PODRAVKAnajniže u Stridonu 3,10 €0,62 €/kg
- PODRAVKA PŠENIČNO BRAŠNO T-400 OŠTRO 25/1 PODRAVKAnajniže u Stridonu 27,15 €1,09 €/kg